Fali lámpák
Gyártó Ledino
Ajánljuk Fali lámpák Ledino

Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorrala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral termékleírás

A Lind D LED fali lámpa nagy felületű, univerzális fehér világítást biztosít, például a fürdőszobai tükör felett. Alumíniumból és műanyagból készült, és egy krómozott fedél mögött védett aljzattal van felszerelve. - Védelmi osztály: IP44

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral) terméket 33 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Ledino

Gyakran ismételt kérdések a Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral?

A Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral terméket 33 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral terméket?

A Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorralEAN kódja?

A Lind D LED fürdőszobai fali lámpa konnektorral termék EAN kódja: 4038104146016

Még több terméket keresél a ledino gyártótól?

Katalógusunkban az ledino márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb ledino termékeinek kínálatát.