Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm

Az Aqua Sidelight LED fali lámpa közvetett fénykibocsátással alkalmas IP44 védettségi osztályú fürdőszobákban való használatra. A színhőmérséklet a fénykapcsolón keresztül állítható meleg fehérre vagy univerzális... Több információ

Fali lámpák
Gyártó LIGHTME
Ajánljuk Fali lámpák LIGHTME

Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm termékleírás

Az Aqua Sidelight LED fali lámpa közvetett fénykibocsátással alkalmas IP44 védettségi osztályú fürdőszobákban való használatra. A színhőmérséklet a fénykapcsolón keresztül állítható meleg fehérre vagy univerzális fehérre.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm) terméket 14 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

LIGHTME

4020856856428

Gyakran ismételt kérdések a Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm?

A Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm terméket 14 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm terméket?

A Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde krómEAN kódja?

A Lightme tükörlámpa Aqua Sidelight ferde króm termék EAN kódja: 4020856856428

Még több terméket keresél a lightme gyártótól?

Katalógusunkban az lightme márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lightme termékeinek kínálatát.