LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke

A modern Bermuda LED-es alaplámpatest egy karcsú, földtüskével ellátott talapzatból és egy diszkosz alakú lámpafejből áll, amelybe melegfehér LED-ek vannak beépítve. Ideális kültéri használatra

Kategória Kültéri lámpák
Oszloplámpák
Gyártó Deko Light
Ajánljuk Oszloplámpák Deko Light

LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürkea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

Teljes LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke termékleírás

A feny24.hu webáruházban a oszloplámpák kategóriából a LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke) terméket 59 873 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

Deko Light

Gyakran ismételt kérdések a LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke?

A LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke terméket 59 873Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke terméket?

A LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürkeEAN kódja?

A LED talapzati lámpa Bermuda feketeszürke termék EAN kódja: 4042943163707

Még több terméket keresél a deko light gyártótól?

Katalógusunkban az deko light márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb deko light termékeinek kínálatát.