Mennyezeti lámpák
Gyártó Leuchten Direkt
Eladó lampak.hu
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Leuchten Direkt

LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Leuchten Direkt Leuchten Direkt 14693
Belső lámpák, Mennyezeti lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm termékleírás

Távirányítóval együtt - fekete Asmin LED mennyezeti lámpa három téglalap alakú, dimmelhető Az Asmin LED mennyezeti lámpa sokoldalú fényt biztosít modern dizájnnal. Három hosszúkás, egymáshoz képest eltolva elhelyezett téglalapból és egy központi baldachinból áll. Ezek négyféle változatban vezérelhetők fali kapcsolóval: A téglalapok és a baldachin univerzális fehér színben, a téglalapok önmagukban univerzális fehér színben, a baldachin önmagában univerzális fehér színben vagy a baldachin önmagában meleg fehér színben. Tartalmaz egy távirányítót is (2 x AAA elemmel együtt), amely lehetővé teszi a fényerőszabályozást, a színhőmérséklet szabályozását és a LED-es területek külön kapcsolását, valamint időzítő funkciót is kínál az automatikus kikapcsoláshoz 1 perc után. Újbóli bekapcsolás után a legutóbb kiválasztott beállítás újra aktiválódik (memóriafunkció).

A lampak.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm) terméket 61 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák, Mennyezeti lámpák,

Leuchten Direkt

lampak.hu

4043689981990

Gyakran ismételt kérdések a LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm?

A LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm terméket 61 990Ft-tól vásárolhatod meg a lampak.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm terméket?

A LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm terméket például a lampak.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm Megnézheted a lampak.hu oldalon.

❓ Mi a LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cmEAN kódja?

A LED mennyezeti világítás Asmin, CCT, 98,9x69,4 cm termék EAN kódja: 4043689981990

Még több terméket keresél a leuchten direkt gyártótól?

Katalógusunkban az leuchten direkt márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb leuchten direkt termékeinek kínálatát.