Függőlámpák & Csillárok
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Függőlámpák & Csillárok Schuller Valencia

LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzósa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Teljes LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós termékleírás

A különböző magasságokban elhelyezett 14 fénygömb a kerek mennyezeti baldachinról lógó függesztékekről lóg le. Az egyes gömbök felfüggesztése egyénileg állítható, így a maximális teljes hossz 300 cm lehet. Minden egyes gömb vizuálisan két félből áll, amelynek felső fele fémből készült és fényes krómozott felületű, az alsó pedig átlátszó polikarbonátból készült, és belülről egy struktúra jellemzi. az Android és iOS rendszerre készült ingyenes alkalmazáson keresztül a Sphere függőlámpa Bluetooth-on keresztül vezérelhető és tompítható. Egy Bluetooth átjáró eszköz hozzáadásával olyan hangasszisztenssel is használható, mint a Google Home vagy az Amazon Echo.

A feny24.hu webáruházban a függőlámpák & csillárok kategóriából a LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós) terméket 525 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Schuller Valencia

Gyakran ismételt kérdések a LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós?

A LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós terméket 525 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós terméket?

A LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzósEAN kódja?

A LED lógó világítás Sphere, króm/átlátszó 14 izzós termék EAN kódja: 8435435331771

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.