Kategória Kültéri lámpák
Kültéri fali lámpák mozgásérzékelővel
Gyártó LUTEC
Ajánljuk Kültéri fali lámpák mozgásérzékelővel LUTEC

LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumíniuma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák, Kültéri fali lámpák mozgásérzékelővel,

Teljes LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium termékleírás

Az alumíniumból készült Shrimp LED kültéri fali spotlámpa fröccsenő víz ellen védett, és beépített LED-jeivel univerzális fehér fényt bocsát ki. A spotok tetszés szerint igazíthatók. Mozgás- és szürkületérzékelő beépítve. A világítási idő és az érzékelési tartomány (alternatívaként szürkületérzékelőre kapcsolható) két kapcsolóval állítható.- mozgás- és szürkületérzékelővel együtt- érzékelési szögérzékelő: 120 °- távolságérzékelő: 1 - 15 méter (szerelési magasság 2,5 méter), állítható- utánvilágítási idő állítható: 1 - 10 perc- elforgatható foltok- fröccsenő víz ellen védett (IP54)

A feny24.hu webáruházban a kültéri fali lámpák mozgásérzékelővel kategóriából a LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium) terméket 45 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák, Kültéri fali lámpák mozgásérzékelővel,

LUTEC

6939412055916

Gyakran ismételt kérdések a LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium?

A LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium terméket 45 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium terméket?

A LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumíniumEAN kódja?

A LED kültéri spot Shrimp érzékelővel, alumínium termék EAN kódja: 6939412055916

Még több terméket keresél a lutec gyártótól?

Katalógusunkban az lutec márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lutec termékeinek kínálatát.