Kategória Kültéri lámpák
Kültéri spotlámpák
Gyártó LUTEC
Ajánljuk Kültéri spotlámpák LUTEC

LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri spotlámpák,

Teljes LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér termékleírás

A fehér LED-es kültéri fali reflektor műanyagból készült. Az univerzális fehér LED-ekkel ellátott két világítófej egymástól függetlenül forgatható és elfordítható. - Védelmi osztály: IP54 - Érzékelési szög: 180° - Hatótávolság: 2-12 m - Bekapcsolási idő: 1 perc / 3 perc / 10 perc - Szürkületi küszöb: állítható

A feny24.hu webáruházban a kültéri spotlámpák kategóriából a LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér) terméket 45 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri spotlámpák,

LUTEC

6939412042800

Gyakran ismételt kérdések a LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér?

A LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér terméket 45 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér terméket?

A LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehérEAN kódja?

A LED kültéri fali spot Arc érzékelővel, fehér termék EAN kódja: 6939412042800

Még több terméket keresél a lutec gyártótól?

Katalógusunkban az lutec márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lutec termékeinek kínálatát.

További termékek a kategóriából