Kategória Kültéri lámpák
Kültéri fali lámpák
Gyártó ORION
Ajánljuk Kültéri fali lámpák ORION

LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracita következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

Teljes LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit termékleírás

A Ginger LED-es kültéri fali lámpatest egyszínű, matt lakkozott alumíniumból és műanyag diffúzorból áll a forgatható fényelemben. LED-ekkel van felszerelve, amelyek fényszíne a melegfehér (3000 K), az univerzális fehér (4000 K) és a nappali fehér (6000 K) között állítható. A Ginger megbízhatóan és fényesen világítja meg például a bejárati területet.

A feny24.hu webáruházban a kültéri fali lámpák kategóriából a LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit) terméket 60 750 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

ORION

Gyakran ismételt kérdések a LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit?

A LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit terméket 60 750Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit terméket?

A LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracitEAN kódja?

A LED külső fali világítás Ginger, IP54 CCT antracit termék EAN kódja: 9003090275748

Még több terméket keresél a orion gyártótól?

Katalógusunkban az orion márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb orion termékeinek kínálatát.