LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)

LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)



Ez a 10W fogyasztású LED fénycso tökéletes választás lehet irodák, üzletterek, közintézmények, raktárak, várótermek, fogadóterek, üzemek, csarnokok, vagy garázsok megvilágítására.

A LED Fénycső... Több információ

Elérhetőség Raktáron ✅
Értékelés ⭐⭐⭐⭐⭐
Kategória Led Fénycső
Eladó lumino.hu

Árkategória:



Termékleírás

LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Az Árukereső.hu-n megvásárolható ajánlataink

LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)
Led Fénycső,

LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)

1 690 Ft

Teljes LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) termékleírás

Ez a 10W fogyasztású LED fénycso tökéletes választás lehet irodák, üzletterek, közintézmények, raktárak, várótermek, fogadóterek, üzemek, csarnokok, vagy garázsok megvilágítására.

A LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K 1200 lumen fényáram leadására képes, melynek színhomérséklete 4000K, vagyis természetes fehér fénye van. Fényhasznosítása 120 lumen/watt, mely hagyományos fénycsöveknél 84W-al egyenértékű.

Színvisszaadási indexe >80, ami igen jónak számít, hiszen szinte tökéletes valójában adja vissza környezetünk színét. Fényét továbbá 270°-ban sugározza, így nagyobb terek megvilágítására is tökéletesen alkalmas lehet.

A feszültségingadozással sem lesz semmilyen problémája, hiszen 175-250V feszültség alatt is képes gond nélkül muködni. Ez a fénycso biztosan sokáig fogja bevilágítani a helyiségeket, hiszen maximum 25.000 órás élettartammal rendelkezik.

A Modee por-és páramentes LED armatúráiba is beilleszthetőek, ezáltal olyan helyeken is bátran használható, ahol magas a por- és páraszint, valamint az armatúra törésállóságának köszönhetoen a fizikai behatások miatt sem kell aggódnia.

A T8 fénycsövek egyoldali bekötésűek, ami azt jelenti, hogy az egyik oldalon van a termék elektronikája, ezt az oldalt tudjuk az áramkörhöz csatlakoztatni. Jelölésekkel teli foglalata az mely az áramkörhöz csatlakozik, a jelöletlen vége pedig az armatúrákhoz való csatlakozást segíti.

A termékre a gyártó 2 év garanciát biztosít!

Minimum rendelhető 10 db vagy ennek többszöröse!

A lumino.hu webáruházban a led fénycső kategóriából a LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)) terméket 1 690 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Paraméterek


Elérhetőség

Raktáron

Értékelés

⭐⭐⭐⭐⭐

Kategória

Led Fénycső,

Ár

1 690 Ft

EAN

5999565654658

Gyakran ismételt kérdések a LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) kapcsolatban


❓ Mennyibe kerül a LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)?

A LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) terméket 1 690Ft-tól vásárolhatod meg a lumino.hu webáruházban.


❓ Hol lehet vásárolni a LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) terméket?

A LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) terméket például a lumino.hu webáruházban vásárolhatja meg.


❓ A LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) Megnézheted a lumino.hu oldalon.


❓ Mi a LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen)EAN kódja?

A LED Fénycső T8 Glass 10W 600mm 4000K (1200 lumen) termék EAN kódja: 5999565654658