Kategória Dekoratív fények
Dekoratív kültéri lámpák
Gyártó SELETTI
Ajánljuk Dekoratív kültéri lámpák SELETTI

LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb feketea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Dekoratív fények, Dekoratív kültéri lámpák,

Teljes LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete termékleírás

A Monkey Lamp kreatív dekoratív fali lámpaként szolgál kültéri használatra. A műgyantából készült majomfigura jobb kezével kapaszkodik a fali tartóba. A másik kezében egy E14-es foglalat van kábellel, amely egy LED-lámpával van felszerelve.- Védelmi osztály: IP44- dugókábellel és kapcsolóval felszerelve- Design by Marcantonio

A feny24.hu webáruházban a dekoratív kültéri lámpák kategóriából a LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete) terméket 133 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Dekoratív fények, Dekoratív kültéri lámpák,

SELETTI

Gyakran ismételt kérdések a LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete?

A LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete terméket 133 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete terméket?

A LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb feketeEAN kódja?

A LED dekor kültéri lámpa Monkey Lamp jobb fekete termék EAN kódja: 8008215149196

Még több terméket keresél a seletti gyártótól?

Katalógusunkban az seletti márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb seletti termékeinek kínálatát.