Kategória Dekoratív fények
Beltéri dekoratív világítás
Gyártó SELETTI
Ajánljuk Beltéri dekoratív világítás SELETTI

LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Dekoratív fények, Beltéri dekoratív világítás,

Teljes LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal termékleírás

A Monkey Lamp kreatív dekoratív fali lámpa beltéri használatra. A műgyantából készült majomfigura bal kezével kapaszkodik a falra szerelhető lámpatestbe. A másik kezében egy E14-es foglalat van kábellel, amely egy LED-lámpával van felszerelve.- Védelmi osztály: IP20- dugókábellel és kapcsolóval felszerelve- Design by Marcantonio

A feny24.hu webáruházban a beltéri dekoratív világítás kategóriából a LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal) terméket 136 891 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Dekoratív fények, Beltéri dekoratív világítás,

SELETTI

Gyakran ismételt kérdések a LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal?

A LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal terméket 136 891Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal terméket?

A LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, balEAN kódja?

A LED dekor fali világítás Monkey Lamp, fehér, bal termék EAN kódja: 8008215148816

Még több terméket keresél a seletti gyártótól?

Katalógusunkban az seletti márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb seletti termékeinek kínálatát.