Kategória Kültéri lámpák
Terasz világítás
Gyártó Konstsmide
Ajánljuk Terasz világítás Konstsmide

LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Terasz világítás,

Teljes LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna termékleírás

A Monaco egy kis asztali lámpa formájú, mobil LED-es teraszvilágítás. Négyzet alakú, színes alumínium talapzatból és opálüvegből készült csonkakúp alakú ernyőből áll. Érintéses kezelőfelülettel felszerelt (kapcsolás, dimmelés, fényszínváltás) - Fokozatlanul dimmelhető - Állítható fényszín (2700 K / 3000 K) - USB kábellel ellátott töltőállomást tartalmaz (száraz beltéri használatra) - Fényidő egy akkumulátortöltéssel: 9 óra 100 %-os fényteljesítmény mellett - Védelmi osztály: IP54

A feny24.hu webáruházban a terasz világítás kategóriából a LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna) terméket 65 881 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Terasz világítás,

Konstsmide

Gyakran ismételt kérdések a LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna?

A LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna terméket 65 881Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna terméket?

A LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barnaEAN kódja?

A LED asztali világítás Monaco kültérre, akku barna termék EAN kódja: 7318308259727

Még több terméket keresél a konstsmide gyártótól?

Katalógusunkban az konstsmide márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb konstsmide termékeinek kínálatát.