Asztali lámpák
Éjjeli lámpák
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Éjjeli lámpák Schuller Valencia

LED asztali lámpa Narisa rózsaaranya következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Éjjeli lámpák,

Teljes LED asztali lámpa Narisa rózsaarany termékleírás

A Narisa LED-es asztali lámpa gyűrű alakú ernyője számtalan ívelt, különböző formájú, rózsaarany színű fémelemből áll. Belül egy akrilból készült diffúzor biztosítja az egyenletes fénymintázatot lefelé és felfelé, míg az árnyékoló közötti terek révén mindenütt egyedi fényhatások érhetők el.

A feny24.hu webáruházban a Éjjeli lámpák kategóriából a LED asztali lámpa Narisa rózsaarany) terméket 149 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Éjjeli lámpák,

Schuller Valencia

8435435322090

Gyakran ismételt kérdések a LED asztali lámpa Narisa rózsaarany kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED asztali lámpa Narisa rózsaarany?

A LED asztali lámpa Narisa rózsaarany terméket 149 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED asztali lámpa Narisa rózsaarany terméket?

A LED asztali lámpa Narisa rózsaarany terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED asztali lámpa Narisa rózsaarany raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED asztali lámpa Narisa rózsaarany Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED asztali lámpa Narisa rózsaaranyEAN kódja?

A LED asztali lámpa Narisa rózsaarany termék EAN kódja: 8435435322090

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.