Asztali lámpák
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Asztali lámpák Schuller Valencia

LED asztali lámpa Narisa króma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes LED asztali lámpa Narisa króm termékleírás

A Narisa LED-es asztali lámpa gyűrű alakú ernyője számtalan ívelt, különböző formájú és fényes krómozott fémelemből áll. Belül egy akrilból készült diffúzor biztosítja az egyenletes fénymintázatot lefelé és felfelé, míg az árnyékoló közötti terek révén mindenütt egyedi fényhatások érhetők el.

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a LED asztali lámpa Narisa króm) terméket 157 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Schuller Valencia

Gyakran ismételt kérdések a LED asztali lámpa Narisa króm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED asztali lámpa Narisa króm?

A LED asztali lámpa Narisa króm terméket 157 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED asztali lámpa Narisa króm terméket?

A LED asztali lámpa Narisa króm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED asztali lámpa Narisa króm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED asztali lámpa Narisa króm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED asztali lámpa Narisa krómEAN kódja?

A LED asztali lámpa Narisa króm termék EAN kódja: 8435435318826

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.