Állólámpák
Gyártó Paul Neuhaus
Ajánljuk Állólámpák Paul Neuhaus

LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCTa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT termékleírás

Az Artur LED-es állólámpa egy vonzó, időtlen dizájnnal rendelkező lámpatest, amely a beépített érintéses dimmerrel tompítható. A CCT funkciónak köszönhetően a fényhőmérséklet a meleg fehértől az univerzális fehérig választható. A reflektor tökéletesen illeszkedik egy modern nappaliba.

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT) terméket 169 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Paul Neuhaus

Gyakran ismételt kérdések a LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT?

A LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT terméket 169 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT terméket?

A LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCTEAN kódja?

A LED állólámpa Artur, antracit, dimmer CCT termék EAN kódja: 4012248364437

Még több terméket keresél a paul neuhaus gyártótól?

Katalógusunkban az paul neuhaus márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paul neuhaus termékeinek kínálatát.