LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma

A Velos LED-es állólámpa egyedi megjelenésű. Szerves formájú, mikronyomtatott metakrilát panelből és rózsaarany színű fém pereméből áll. A LED-ek fénye a peremen keresztül jut ki. A kábelen található kapcsolóval.

Állólámpák
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Állólámpák Schuller Valencia

LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves formaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma termékleírás

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma) terméket 681 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Schuller Valencia

Gyakran ismételt kérdések a LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma?

A LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma terméket 681 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma terméket?

A LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves formaEAN kódja?

A LED álló világítás Velos, rozéarany, szerves forma termék EAN kódja: 8435435329334

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.