Állólámpák
Gyártó Carpyen
Ajánljuk Állólámpák Carpyen

LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matta következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Állólámpák,

Teljes LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt termékleírás

A Lineal LED-es állólámpa minimalista-modern módon egy téglalap alakú talapzatra támaszkodó, vékony, függőleges alumíniumprofilként jelenik meg. A profil egyik oldalára integrált LED-ek meleg fehér fényt bocsátanak ki széles szögben (120°).- Design by Gabriel Teixidó

A feny24.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt) terméket 325 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Állólámpák,

Carpyen

Gyakran ismételt kérdések a LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt?

A LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt terméket 325 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt terméket?

A LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron LED álló világítás Lineal 180 cm magas nikkel matt Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a carpyen gyártótól?

Katalógusunkban az carpyen márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb carpyen termékeinek kínálatát.