Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó

A védett kültéri használatra szánt, antik kialakítású Aiko fali lámpa ívelt, díszes tartója barna, patinázott sárgarézből készült, burkolata pedig szaténozott üvegből készült.

Kategória Kültéri lámpák
Kültéri fali lámpák
Gyártó ORION
Ajánljuk Kültéri fali lámpák ORION

Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógóa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

Teljes Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó termékleírás

A feny24.hu webáruházban a kültéri fali lámpák kategóriából a Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó) terméket 66 986 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

ORION

Gyakran ismételt kérdések a Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó?

A Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó terméket 66 986Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó terméket?

A Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógóEAN kódja?

A Külső fali világítás Aiko, antik kivitel, lógó termék EAN kódja: 9003090224722

Még több terméket keresél a orion gyártótól?

Katalógusunkban az orion márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb orion termékeinek kínálatát.