Fali lámpák
Gyártó QUOIZEL
Ajánljuk Fali lámpák QUOIZEL

Konfetti fali lámpa ezüst antika következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Konfetti fali lámpa ezüst antik

Teljes Konfetti fali lámpa ezüst antik termékleírás

A Confetti fali lámpa a Carolyn Kinder amerikai tervező által kizárólag a Quoizel számára tervezett lámpasorozathoz tartozik. Konfetti-szerű - innen a Confetti elnevezés - apró fémrészek szóródnak szét a vászonból készült természetes fehér belső árnyékolón. - régi ezüst kivitelben

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Konfetti fali lámpa ezüst antik) terméket 85 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

QUOIZEL

Gyakran ismételt kérdések a Konfetti fali lámpa ezüst antik kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Konfetti fali lámpa ezüst antik?

A Konfetti fali lámpa ezüst antik terméket 85 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Konfetti fali lámpa ezüst antik terméket?

A Konfetti fali lámpa ezüst antik terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Konfetti fali lámpa ezüst antik raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Konfetti fali lámpa ezüst antik Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Konfetti fali lámpa ezüst antikEAN kódja?

A Konfetti fali lámpa ezüst antik termék EAN kódja: 5024005311812

Még több terméket keresél a quoizel gyártótól?

Katalógusunkban az quoizel márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb quoizel termékeinek kínálatát.