Mennyezeti lámpák
Gyártó Dalber
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Dalber

Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számáraa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára

Teljes Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára termékleírás

A három kétrétegű polipropilén ernyővel ellátott Pirates gyermek mennyezeti lámpa a négyzet alakú lámpaernyők mindkét oldalán különböző kalózmotívumokat ábrázol. Az árnyékolókat kívülről mindenütt fluoreszkáló csillagokkal látták el, amelyek világítanak a sötétben.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára) terméket 21 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Dalber

8420406745534

Gyakran ismételt kérdések a Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára?

A Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára terméket 21 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára terméket?

A Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számáraEAN kódja?

A Kalóz három égős mennyezeti lámpa az óvoda számára termék EAN kódja: 8420406745534

Még több terméket keresél a dalber gyártótól?

Katalógusunkban az dalber márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb dalber termékeinek kínálatát.