Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas

Az Isaac LED-es díszfa beltéri és védett kültéri használatra egyaránt alkalmas, és fém állványt tartalmaz. A meleg fehér LED-ek sokasága ünnepi, csillogó fényt teremt. Távirányítható (nem tartozék).

Kategória Karácsonyi fények
Karácsonyfák
Gyártó Sirius
Ajánljuk Karácsonyfák Sirius

Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havasa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Karácsonyi fények, Karácsonyfák,

Teljes Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas termékleírás

A feny24.hu webáruházban a karácsonyfák kategóriából a Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas) terméket 54 962 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Karácsonyi fények, Karácsonyfák,

Sirius

Gyakran ismételt kérdések a Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas?

A Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas terméket 54 962Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas terméket?

A Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havasEAN kódja?

A Isaac LED fa magassága 210cm barna, fehér havas termék EAN kódja: 5707310518151

Még több terméket keresél a sirius gyártótól?

Katalógusunkban az sirius márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb sirius termékeinek kínálatát.