Kategória Kulteri fali lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri fali lámpák QAZQA

Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dániaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri fali lámpák,

Teljes Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia termékleírás

A megfelelő kültéri világítás meghatározza a kert hangulatát. A Denmark kültéri fali lámpával minden rendben lesz! Ez a hangulatteremtő teljesen otthon érzi magát egy ipari kertben. Alumíniumból, műanyagból készült és rozsdabarna színű. Dánia hossza 8,5 cm, szélessége 8,5 cm és magassága 17 cm. Szélessége szerelőlappal együtt 12,8 cm. Maga a szerelőlap 6,2 cm magas. A kültéri fali lámpa E27-es csatlakozóval rendelkezik. Ezt a fényforrást mindenképpen külön rendelje meg. IP44-es IP-értéke fröccsenésállóvá teszi, és alkalmas védett helyekre, például házhoz, kocsibeállóhoz vagy tető alá. Dániában mindig megfelelő világítás van kint!

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri fali lámpák kategóriából a Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia) terméket 9 409 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri fali lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia?

A Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia terméket 9 409Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia terméket?

A Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - DániaEAN kódja?

A Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Dánia termék EAN kódja: 8718881142567

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.