Kategória Spot lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Spot lámpák QAZQA

Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthura következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Spot lámpák,

Teljes Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur termékleírás

Tegye teljessé belső terét Arthurral! Ez a mennyezeti reflektor barna és sötétszürke színű, fából és acélból készült. Arthur biztosan nem hiányozhat egy ipari enteriőrből! Arthur hossza 12,5 cm, szélessége 14,5 cm és magassága 20 cm. Ne felejtsen el külön rendelni egy E27-es csatlakozóval ellátott fényforrást. Ezt nem szállítjuk. Kicsit kevesebb fényre van szüksége? Az Arthur szabályozható, de fényerőszabályzó nincs benne. Szintén hasznos: könnyen beállíthatja Arthurt egy másik irányba. Milyen nagyszerű ember Arthur. Mindig megfelelő hangulatot teremt otthonában ezzel a mennyezeti reflektorral.

A lampaesfeny.hu webáruházban a spot lámpák kategóriából a Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur) terméket 8 655 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Spot lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur?

A Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur terméket 8 655Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur terméket?

A Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Ipari folt sötétszürke, fával állítható - ArthurEAN kódja?

A Ipari folt sötétszürke, fával állítható - Arthur termék EAN kódja: 8718881142789

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.