Kategória Állólámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Állólámpák QAZQA

Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangóa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Állólámpák,

Teljes Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó termékleírás

Háromlábú állólámpa A Mangoes igazi kötelező darab az ipari enteriőrbe. Fekete, barna színben készül, fából, alumíniummal és acéllal. A mangó hossza 25 cm, mélysége 53 cm, magassága 165 cm. Ügyeljen arra, hogy rendeljen egy másik fényforrást E27-es csatlakozóval a lámpa kiegészítéséhez. A terméket kábellel és csatlakozóval együtt szállítjuk. A zsinór 245 cm hosszú. Kicsit kevesebb fényre van szüksége? A mangó szabályozható, de fényerőszabályzót nem tartalmaz. Milyen győztes a Mangoes. Ezzel az állólámpával mindig a megfelelő hangulatot teremtheti otthonában.

A lampaesfeny.hu webáruházban a Állólámpák kategóriából a Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó) terméket 28 785 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Állólámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó?

A Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó terméket 28 785Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó terméket?

A Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Ipari állványos állólámpa fekete fával - MangóEAN kódja?

A Ipari állványos állólámpa fekete fával - Mangó termék EAN kódja: 8718881142291

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.