Kategória Kulteri allolámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Kulteri allolámpák QAZQA

Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dániaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kulteri allolámpák,

Teljes Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia termékleírás

Tegye teljessé kertjét a Dánia álló kültéri lámpával! Teljesen megfelel a legújabb trendnek; ipari. A műanyag álló kültéri lámpával ellátott alumínium rozsdabarna színű, és igazi kerti szemet gyönyörködtető. Dánia hossza 12 cm, szélessége 12 cm és magassága 30 cm. Ne felejtsen el külön rendelni egy E27-es csatlakozóval ellátott fényforrást. Ezt nem szállítjuk. IP44-es IP-értéke alkalmassá teszi védett helyekre, például házhoz, kocsibeállóhoz vagy tető alá. Dánia szabályozható, így könnyen beállíthatja a hangulatot. Figyelem: ez az álló kültéri lámpa nem tartalmaz dimmert. Nem tévedhetsz Dániával: nem szeretnéd ezt az álló kültéri lámpát kertedbe, erkélyedbe vagy teraszodba tenni?

A lampaesfeny.hu webáruházban a kulteri allolámpák kategóriából a Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia) terméket 11 415 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kulteri allolámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia?

A Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia terméket 11 415Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia terméket?

A Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - DániaEAN kódja?

A Ipari álló kültéri lámpa rozsdabarna 30 cm IP44 - Dánia termék EAN kódja: 8718881142574

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.