Asztali lámpák
Csíptetős lámpák
Gyártó HAY
Ajánljuk Csíptetős lámpák HAY

HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehéra következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Csíptetős lámpák,

Teljes HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér termékleírás

A Noc Clamp egy univerzális bilincslámpa, amelynek fazettált ernyője öntött alumíniumból készült. Maratott alumínium tengelye és bilincse két állítási pontot kínál, így a lámpa az asztallapra, polcokra vagy az ágy fejrészére rögzíthető. A bilincslámpa 300 cm hosszú kábellel van ellátva, beépített kapcsolóval, és egy E14-es foglalatú LED-lámpával van felszerelve.

A feny24.hu webáruházban a csíptetős lámpák kategóriából a HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér) terméket 87 699 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Csíptetős lámpák,

HAY

Gyakran ismételt kérdések a HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér?

A HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér terméket 87 699Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér terméket?

A HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehérEAN kódja?

A HAY Noc Clamp LED csíptetős lámpa, fehér termék EAN kódja: 5710441023616

Még több terméket keresél a hay gyártótól?

Katalógusunkban az hay márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb hay termékeinek kínálatát.