Kategória Beépíthető spot lámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Beépíthető spot lámpák QAZQA

Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LEDa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Beépíthető spot lámpák,

Teljes Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED termékleírás

Ez a Relax LED szuper karcsú süllyesztett hely. Elegáns és csiszolt acél színben készült. A folt univerzálisan alkalmazható, mert nem olyan nagy. Ez megkönnyíti a telepítést szinte bármilyen mennyezetre. Egyetlen folt átmérője 8,8 cm. A beépítési méretek: 3,5 cm mélység és 7,5 cm átmérő. Mivel a lámpa dönthető, meghatározhatja, hogy hol világítsa meg a fényt. Kérjük, vegye figyelembe: ezek nem szabályozhatóak, ezért valóban alkalmasak a ház funkcionális alapvilágítására! Az IP44 IP értéknek köszönhetően a lámpa jól ellenáll a nedvességnek, ezért ideális a fürdőszobában való elhelyezéshez. Ez a készlet csak 3 darabonként kapható. A Relax LED beépített 1050 lumen, 3000 kelvin és 12 wattos LED modullal van felszerelve. Mindent összevetve, tökéletesen alkalmas süllyesztett hely mindenkinek!

A lampaesfeny.hu webáruházban a beépíthető spot lámpák kategóriából a Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED) terméket 10 165 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Beépíthető spot lámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED?

A Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED terméket 10 165Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED terméket?

A Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LEDEAN kódja?

A Három süllyesztett spotlámpa szett, LED IP44 - Relax LED termék EAN kódja: 8718881060328

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.