Kategória Fuggolámpák
Gyártó Paul Neuhaus
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Fuggolámpák Paul Neuhaus

Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdina következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Fuggolámpák,

Teljes Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin termékleírás

Vigye be otthonába a modern hangulatot az Ajdin függőlámpával. Ez a hosszúkás lámpa fából készült acéllal és gyönyörű barna színű. Magassága 120 cm, hossza 120 cm, szélessége 30 cm. A szerelőlap magassága 3,5 cm, hossza 26 cm, szélessége 8,5 cm. A fényforrás rögzítve van a lámpatestben, nem cserélhető. Ez a fényforrás 20 000 égési órát bír, és a mellékelt dimmerrel szabályozható. Ezzel a távirányítóval beállíthatja, hogy milyen erős és milyen meleg legyen a fény. Ezenkívül időzítőt is beállíthat, vagy bekapcsolhatja az éjszakai lámpát. Ha növényeket, gyógynövényeket vagy fényképeket helyez el a fatányérra, otthonos és személyes lámpát varázsol belőle. Varázsoljon igazi szemet gyönyörködtetőt otthonába ezzel az Ajdinnel.

A lampaesfeny.hu webáruházban a fuggolámpák kategóriából a Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin) terméket 77 524 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Fuggolámpák,

Paul Neuhaus

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin?

A Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin terméket 77 524Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin terméket?

A Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - AjdinEAN kódja?

A Függesztett lámpa fa 120 cm LED-del távirányítóval - Ajdin termék EAN kódja: 04012248358924

Még több terméket keresél a paul neuhaus gyártótól?

Katalógusunkban az paul neuhaus márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paul neuhaus termékeinek kínálatát.