Fali lámpák
Gyártó Forestier
Ajánljuk Fali lámpák Forestier

Forestier Parrot M falilámpa, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Forestier Parrot M falilámpa, barna termékleírás

A Papagáj fali lámpa abaká szálakból készült, tányér alakú, grafikus mintával kialakított, világos, meleg és természetesnek ható színekben pompázó ernyőjével inspirál. A középen lévő raffia szálakból készült kis árnyékoló eltakarja a fényforrást, így a vakításmentes fénysugárzás garantált. Megvilágítva vagy anélkül, a Papagáj fali lámpa gyönyörű dekoráció bármely falon

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Forestier Parrot M falilámpa, barna) terméket 256 663 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Forestier

Gyakran ismételt kérdések a Forestier Parrot M falilámpa, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Forestier Parrot M falilámpa, barna?

A Forestier Parrot M falilámpa, barna terméket 256 663Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Forestier Parrot M falilámpa, barna terméket?

A Forestier Parrot M falilámpa, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Forestier Parrot M falilámpa, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Forestier Parrot M falilámpa, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Forestier Parrot M falilámpa, barnaEAN kódja?

A Forestier Parrot M falilámpa, barna termék EAN kódja: 3700663922677

Még több terméket keresél a forestier gyártótól?

Katalógusunkban az forestier márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb forestier termékeinek kínálatát.