Kategória Kültéri lámpák
Kültéri fali lámpák
Gyártó FLOS
Ajánljuk Kültéri fali lámpák FLOS

FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70°a következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

Teljes FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° termékleírás

A Climber Down egy sötétbarna színű, LED-es kültéri fali lámpatest, amely lefelé sugárzó fényt bocsát ki egy kötegben. Az öntött alumínium testet homokfúvással kezelték, hogy a kettős porbevonat optimálisan tapadjon. Az alsó részen egy melegfehér LED került beépítésre egy mikrotexturált diffúzor mögé, amely egyenletesen sugárzik a diffúzoron keresztül, egy további optikával és sötétítő elemmel felszerelve, hogy a káprázást minimálisra csökkentse.

A feny24.hu webáruházban a kültéri fali lámpák kategóriából a FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70°) terméket 166 976 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

FLOS

Gyakran ismételt kérdések a FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70°?

A FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° terméket 166 976Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° terméket?

A FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron FLOS Climber Down LED kültéri falilámpa 8,7 cm 70° Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a flos gyártótól?

Katalógusunkban az flos márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb flos termékeinek kínálatát.