Kategória Kültéri lámpák
Oszloplámpák
Gyártó FLOS
Ajánljuk Oszloplámpák FLOS

FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

Teljes FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna termékleírás

A Casting T 100 LED alaplámpatest sajtolt vagy öntött alumíniumból készült, és szögletes formájú. A kettős porfestés egy epoxi porréteggel és egy poliészter végréteggel nagyon jó ellenállást biztosít a kémiai és mechanikai hatásokkal, valamint az időjárás viszontagságaival szemben. A hűtőbordához ragasztott mikrotexturált üveg diffúzor biztosítja a homogén és egyenletes fényeloszlást, és a hűtőbordához ragasztották a vízállóság érdekében. Meleg fehér LED-ekkel (3000 K) felszerelve kellemes világítást biztosít energiatakarékos módon.

A feny24.hu webáruházban a oszloplámpák kategóriából a FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna) terméket 208 904 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Oszloplámpák,

FLOS

Gyakran ismételt kérdések a FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna?

A FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna terméket 208 904Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna terméket?

A FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron FLOS Casting T 100-LED talapzati lámpa 50 cm barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a flos gyártótól?

Katalógusunkban az flos márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb flos termékeinek kínálatát.