Kategória Kültéri lámpák
Tégla fények
Gyártó FLOS
Ajánljuk Tégla fények FLOS

FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színbena következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák, Tégla fények,

Teljes FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben termékleírás

A különböző felületek miatt a Camouflage LED kültéri fali lámpatest a falsüllyesztett falra szerelhető, szinte bármilyen homlokzatra rögzíthető fényforrássá válik. A természetes kő- és betonfelületek mellett, amelyekre minden esetben egy vékony kő- vagy betonlapot ragasztottak fel, különböző színek közül lehet választani, sőt még olyan lámpatest is létezik, amely csupán alapozott. Ez vízbázisú festékkel festhető vagy vakolható. A lámpatest csatlakoztatásához LED-meghajtóra van szükség, amelyet - a süllyesztett dobozhoz hasonlóan - külön kell megvásárolni.

A feny24.hu webáruházban a tégla fények kategóriából a FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben) terméket 110 897 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák, Tégla fények,

FLOS

Gyakran ismételt kérdések a FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben?

A FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben terméket 110 897Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben terméket?

A FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron FLOS Camouflage 140 LED fali lámpa barna színben Megnézheted a feny24.hu oldalon.

Még több terméket keresél a flos gyártótól?

Katalógusunkban az flos márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb flos termékeinek kínálatát.