Fali lámpák
Gyártó Eco Light
Ajánljuk Fali lámpák Eco Light

Fali lámpa Texas antik fából, egy izzósa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós termékleírás

A Texas fali lámpát egy sötét antik fából készült kocka és konzolok, valamint egy barna fémből készült foglalat alkotja. A foglalat a faelem egyik oldalához van rögzítve, és ideálisan felszerelhető egy dekoratív lámpával. 1 x E27, max. 40 W.

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós) terméket 27 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Eco Light

8031414872039

Gyakran ismételt kérdések a Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós?

A Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós terméket 27 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós terméket?

A Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Fali lámpa Texas antik fából, egy izzósEAN kódja?

A Fali lámpa Texas antik fából, egy izzós termék EAN kódja: 8031414872039

Még több terméket keresél a eco light gyártótól?

Katalógusunkban az eco light márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb eco light termékeinek kínálatát.