Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst

A 70-es évek báját sugározza a Sambatello fali lámpa, amely egy sötét fadíszítésű fali tartóból és egy fémből készült, teljesen barna színű, ketreces árnyékolóból áll.

Fali lámpák
Gyártó EGLO
Ajánljuk Fali lámpák EGLO

Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüsta következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák,

Teljes Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst termékleírás

A feny24.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst) terméket 14 930 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák,

EGLO

Gyakran ismételt kérdések a Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst?

A Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst terméket 14 930Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst terméket?

A Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüstEAN kódja?

A Fali lámpa Sambatello, egy izzós, barna/ezüst termék EAN kódja: 9002759981341

Még több terméket keresél a eglo gyártótól?

Katalógusunkban az eglo márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb eglo termékeinek kínálatát.