Kategória Fali lámpák
Gyártó Paul Neuhaus
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Fali lámpák Paul Neuhaus

Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Telinea következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Fali lámpák,

Teljes Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline termékleírás

Szerezzen igazi szemet gyönyörködtetőt otthon a Teline segítségével. Ez a fali lámpa fekete acélból készült, barna fával. A többfunkciós lámpa az atmoszférikus világítás mellett helyet biztosít például egy gyönyörű növény felállításához is. Mélysége 16,5 cm, magassága 20 cm, hossza 31 cm. A zsinór hossza 200 cm. A két nem cserélhető fényforrás 25 000 órát bír, és meleg fehér fényt biztosít. Adjon vonzó és ipari hangulatot belső terének ezzel a Teline fali lámpával.

A lampaesfeny.hu webáruházban a fali lámpák kategóriából a Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline) terméket 20 829 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Fali lámpák,

Paul Neuhaus

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline?

A Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline terméket 20 829Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline terméket?

A Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - TelineEAN kódja?

A Fali lámpa fekete fával 31 cm LED-del kapcsolóval - Teline termék EAN kódja: 4043689987510

Még több terméket keresél a paul neuhaus gyártótól?

Katalógusunkban az paul neuhaus márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb paul neuhaus termékeinek kínálatát.