Mennyezeti lámpák
Gyártó Euluna
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Euluna

Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Teljes Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm termékleírás

A Boho juta & fekete mennyezeti lámpa természetes megjelenést testesít meg. Az árnyékoló két különböző méretű, természetes barna jutából készült hengeres gömbből áll, amelyek felső és alsó szélein fekete akcentusok találhatók. A fényt közvetlenül lefelé bocsátja ki, és finoman áthatol a jutaszöveten keresztül az oldalakra.

A feny24.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm) terméket 77 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Mennyezeti lámpák,

Euluna

Gyakran ismételt kérdések a Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm?

A Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm terméket 77 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm terméket?

A Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cmEAN kódja?

A Euluna Boho jute & black mennyezeti világítás 60cm termék EAN kódja: 5903689183086

Még több terméket keresél a euluna gyártótól?

Katalógusunkban az euluna márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb euluna termékeinek kínálatát.