Függőlámpák & Csillárok
Gyártó Euluna
Ajánljuk Függőlámpák & Csillárok Euluna

Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Teljes Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna termékleírás

A Boho függőlámpa a természetes megjelenést testesíti meg. Visszafogott színkialakítása a bézs színű hengeres külső ernyővel és a barna jutából készült belső ernyővel kellemes kifejezést kölcsönöz, amely számos lakberendezési stílusba beilleszthető. A Boho lehetővé teszi, hogy a szöveten keresztül vakításmentes fény ragyogjon körös-körül, és közvetlen megvilágítást is biztosít lefelé.

A feny24.hu webáruházban a függőlámpák & csillárok kategóriából a Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna) terméket 45 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Euluna

Gyakran ismételt kérdések a Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna?

A Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna terméket 45 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna terméket?

A Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barnaEAN kódja?

A Euluna Boho inga dupla búra ecru/juta barna termék EAN kódja: 5903689181099

Még több terméket keresél a euluna gyártótól?

Katalógusunkban az euluna márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb euluna termékeinek kínálatát.