Erdei házak rénszarvassal LED sziluett

Beltéri karácsonyi dekoráció
Gyártó Konstsmide Christmas
Ajánljuk Beltéri karácsonyi dekoráció Konstsmide Christmas

Erdei házak rénszarvassal LED sziluetta következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Erdei házak rénszarvassal LED sziluett

Teljes Erdei házak rénszarvassal LED sziluett termékleírás

A fehér és barna lakkozott fából készült, rénszarvasokkal díszített erdei házak sziluettje téli-karácsonyi hangulatot teremt minden helyen. Nincs szükség tápegységre, elemes működés: 2 x AA (nem tartozék). - időzítővel együtt 6 óra üzemidő/18 óra kikapcsolás

A feny24.hu webáruházban a beltéri karácsonyi dekoráció kategóriából a Erdei házak rénszarvassal LED sziluett) terméket 10 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Karácsonyi fények, Karácsony dekorációk, Beltéri karácsonyi dekoráció,

Konstsmide Christmas

Gyakran ismételt kérdések a Erdei házak rénszarvassal LED sziluett kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Erdei házak rénszarvassal LED sziluett?

A Erdei házak rénszarvassal LED sziluett terméket 10 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Erdei házak rénszarvassal LED sziluett terméket?

A Erdei házak rénszarvassal LED sziluett terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Erdei házak rénszarvassal LED sziluett raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Erdei házak rénszarvassal LED sziluett Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Erdei házak rénszarvassal LED sziluettEAN kódja?

A Erdei házak rénszarvassal LED sziluett termék EAN kódja: 7318303282218

Még több terméket keresél a konstsmide christmas gyártótól?

Katalógusunkban az konstsmide christmas márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb konstsmide christmas termékeinek kínálatát.