Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna

Egyedülálló mennyezeti lámpa a nappalihoz! Töltse ki a belső terét ezzel a Johannával. A fém használata és az egyedi kialakítás ezt a lámpát különlegessé teszi.
A lámpa átmérője 39,5 cm, magassága 19 cm.... Több információ

Kategória Mennyezeti lámpák
Gyártó Trio Leuchten
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Mennyezeti lámpák Trio Leuchten

Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johannaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Mennyezeti lámpák,

Teljes Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna termékleírás

A lámpa átmérője 39,5 cm, magassága 19 cm. A szerelőlap átmérője 11 cm. A lámpát egy E27-es foglalattal ellátott fényforrással (max. 60 Watt) fejezi be, ezt továbbra is külön kell megrendelni. A lámpa külső fényerőszabályzóval tompítható (a fényerőszabályzó nem tartozék)
Frissítse otthonát ezzel a Johanna mennyezeti lámpával!

A lampaesfeny.hu webáruházban a mennyezeti lámpák kategóriából a Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna) terméket 24 996 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Mennyezeti lámpák,

Trio Leuchten

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna?

A Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna terméket 24 996Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna terméket?

A Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - JohannaEAN kódja?

A Design kerek mennyezeti lámpa rozsdabarna - Johanna termék EAN kódja: 4017807356823

Még több terméket keresél a trio leuchten gyártótól?

Katalógusunkban az trio leuchten márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb trio leuchten termékeinek kínálatát.