Asztali lámpák
Gyártó Holländer
Ajánljuk Asztali lámpák Holländer

Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cma következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm termékleírás

Strukturált asztali lámpa Shell Ball díszekkel Számtalan valódi kagyló alkot játékos hangsúlyokat a meleg bézs és barna árnyalatú Shell Ball asztali lámpa felületén. Az alatta lévő üvegszálas gömböt kézzel borították be a kagylókkal. A kagylóhéj formák díszítik a közbülső tereket, amelyeken keresztül a fény finoman utat tör magának.

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm) terméket 161 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Holländer

4250151319667

Gyakran ismételt kérdések a Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm?

A Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm terméket 161 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm terméket?

A Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cmEAN kódja?

A Dekoratív asztali lámpa MUSCHELBALL, 30 cm termék EAN kódja: 4250151319667

Még több terméket keresél a holländer gyártótól?

Katalógusunkban az holländer márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb holländer termékeinek kínálatát.