Deco asztali lámpa aranyozott lábbal

A gyönyörűen megtervezett Deco asztali lámpa szemet gyönyörködtető a zsámolyokon, asztalfiókokon stb. Sötét diófából, aranyfólia megjelenésű, csavart fémkeretből és bézs színű, selyemből készült textilárnyékolóból... Több információ

Asztali lámpák
Gyártó Schuller Valencia
Ajánljuk Asztali lámpák Schuller Valencia

Deco asztali lámpa aranyozott lábbala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Deco asztali lámpa aranyozott lábbal

Teljes Deco asztali lámpa aranyozott lábbal termékleírás

A gyönyörűen megtervezett Deco asztali lámpa szemet gyönyörködtető a zsámolyokon, asztalfiókokon stb. Sötét diófából, aranyfólia megjelenésű, csavart fémkeretből és bézs színű, selyemből készült textilárnyékolóból áll

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Deco asztali lámpa aranyozott lábbal) terméket 81 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Schuller Valencia

Gyakran ismételt kérdések a Deco asztali lámpa aranyozott lábbal kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Deco asztali lámpa aranyozott lábbal?

A Deco asztali lámpa aranyozott lábbal terméket 81 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Deco asztali lámpa aranyozott lábbal terméket?

A Deco asztali lámpa aranyozott lábbal terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Deco asztali lámpa aranyozott lábbal raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Deco asztali lámpa aranyozott lábbal Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Deco asztali lámpa aranyozott lábbalEAN kódja?

A Deco asztali lámpa aranyozott lábbal termék EAN kódja: 8435435322946

Még több terméket keresél a schuller valencia gyártótól?

Katalógusunkban az schuller valencia márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb schuller valencia termékeinek kínálatát.