Kategória Kültéri lámpák
Kültéri fali lámpák
Gyártó Bover
Ajánljuk Kültéri fali lámpák Bover

Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

Teljes Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna termékleírás

A Tria kültéri fali lámpa a fixen beépített LED-ekkel meleg fényt áraszt, amely a lámpatest körül fénygyűrűt alkot. A LED-eket egy grafitbarna színű alumíniumlemez borítja. Ez a tányér 350°-kal elforgatható a fény és árnyék játékának megváltoztatásához. A fali lámpát Rubén Saldaña tervezte a spanyol Bover márkagyártó számára.

A feny24.hu webáruházban a kültéri fali lámpák kategóriából a Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna) terméket 263 703 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kültéri fali lámpák,

Bover

Gyakran ismételt kérdések a Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna?

A Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna terméket 263 703Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna terméket?

A Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barnaEAN kódja?

A Bover Tria 04 LED kültéri fali lámpa grafit barna termék EAN kódja: 8435493723488

Még több terméket keresél a bover gyártótól?

Katalógusunkban az bover márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb bover termékeinek kínálatát.