Kategória Kültéri lámpák
Kulteri függőlámpák
Gyártó Bover
Ajánljuk Kulteri függőlámpák Bover

Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kulteri függőlámpák,

Teljes Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna termékleírás

A Nans S/16/4L modell egy nagyon különleges függesztett lámpatest, mivel tulajdonképpen egy fénylánc és egy függesztett lámpatest keveréke, így a Nans nem csak egy, hanem négy függesztett lámpatesttel rendelkezik. Ezzel a függőfénylánccal különösen kifinomult és stílusos módon lehet megvilágítani a kültéri területet - akár a teraszon, akár az erkélyen, akár a tető fölött vagy a szabadban. Az egyetlen fontos dolog, hogy a közelben legyen egy konnektor, amely a lámpák áramellátását biztosítja. A Nans a barcelonai Bover egyik modellje. Az alapító Joana Bover maga tervezte ezt a kültéri használatra szánt lámpasorozatot, és sokak otthonába elhozza Barcelona és a Földközi-tenger hangulatát.

A feny24.hu webáruházban a kulteri függőlámpák kategóriából a Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna) terméket 708 639 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kulteri függőlámpák,

Bover

Gyakran ismételt kérdések a Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna?

A Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna terméket 708 639Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna terméket?

A Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barnaEAN kódja?

A Bover Nans S/16/4L LED külső függő világítás barna termék EAN kódja: 8435493708621

Még több terméket keresél a bover gyártótól?

Katalógusunkban az bover márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb bover termékeinek kínálatát.