Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel

Az univerzális fehér fényeloszlású Bati LED-es útvilágító lámpatest alumíniumból készült, antracitfekete hengeres formájú. A felső részen az opálos műanyag diffúzor a test felét foglalja el. - Védelmi osztály:... Több információ

Kategória Kültéri lámpák
Kerti lámpák
Gyártó LUTEC
Ajánljuk Kerti lámpák LUTEC

Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Kerti lámpák,

Teljes Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel termékleírás

Az univerzális fehér fényeloszlású Bati LED-es útvilágító lámpatest alumíniumból készült, antracitfekete hengeres formájú. A felső részen az opálos műanyag diffúzor a test felét foglalja el. - Védelmi osztály: IP44

A feny24.hu webáruházban a kerti lámpák kategóriából a Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel) terméket 41 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Kerti lámpák,

LUTEC

6939412079301

Gyakran ismételt kérdések a Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel?

A Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel terméket 41 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel terméket?

A Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjelEAN kódja?

A Bati LED ösvény lámpa félköríves szórófejjel termék EAN kódja: 6939412079301

Még több terméket keresél a lutec gyártótól?

Katalógusunkban az lutec márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lutec termékeinek kínálatát.