Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del

A Lantern napelemes lámpa asztali lámpaként és függőlámpaként is használható. Napenergiával működik, és villódzó LED-fényével romantikus esti órákat biztosít a szabadban. Újratölthető akkumulátorral és szürkületérzékelővel.

Kategória Kültéri lámpák
Napelemes lámpák
Gyártó STAR TRADING
Ajánljuk Napelemes lámpák STAR TRADING

Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-dela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

Teljes Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del termékleírás

A feny24.hu webáruházban a napelemes lámpák kategóriából a Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del) terméket 6 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Kültéri lámpák, Napelemes lámpák,

STAR TRADING

7391482010537

Gyakran ismételt kérdések a Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del?

A Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del terméket 6 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del terméket?

A Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-delEAN kódja?

A Barna szolárlámpa rattan megjelenésű LED-del termék EAN kódja: 7391482010537

Még több terméket keresél a star trading gyártótól?

Katalógusunkban az star trading márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb star trading termékeinek kínálatát.