Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű

A Bikkel XXL függőlámpa ipari formatervezésű. A barna lakkozott fém árnyékolót alulról egy diffúzorral ellátott bilincsek zárják le.

Függőlámpák & Csillárok
Gyártó Steinhauer
Ajánljuk Függőlámpák & Csillárok Steinhauer

Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésűa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Teljes Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű termékleírás

A feny24.hu webáruházban a függőlámpák & csillárok kategóriából a Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű) terméket 65 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Függőlámpák & Csillárok,

Steinhauer

Gyakran ismételt kérdések a Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű?

A Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű terméket 65 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű terméket?

A Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésűEAN kódja?

A Barna függő lámpa Bikkel XXL ipari megjelenésű termék EAN kódja: 8712746106701

Még több terméket keresél a steinhauer gyártótól?

Katalógusunkban az steinhauer márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb steinhauer termékeinek kínálatát.