Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna

A Verda lámpa mozgatható zöld árnyékolóval rendelkezik, amely nagyon jól harmonizál az elegáns fém talapzattal. A Verda segítségével kellemesen vakításmentes az asztali munka, és a Verda egyedi dekoratív hangsúlyt... Több információ

Asztali lámpák
Íróasztal lámpák
Gyártó ClayreEef
Ajánljuk Íróasztal lámpák ClayreEef

Bankár lámpa Verda lábbal, antik barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

Teljes Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna termékleírás

A Verda lámpa mozgatható zöld árnyékolóval rendelkezik, amely nagyon jól harmonizál az elegáns fém talapzattal. A Verda segítségével kellemesen vakításmentes az asztali munka, és a Verda egyedi dekoratív hangsúlyt is ad.

A feny24.hu webáruházban a Íróasztal lámpák kategóriából a Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna) terméket 57 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

ClayreEef

Gyakran ismételt kérdések a Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna?

A Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna terméket 57 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna terméket?

A Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Bankár lámpa Verda lábbal, antik barnaEAN kódja?

A Bankár lámpa Verda lábbal, antik barna termék EAN kódja: 8717459237094

Még több terméket keresél a clayreeef gyártótól?

Katalógusunkban az clayreeef márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb clayreeef termékeinek kínálatát.