Asztali lámpák
Ablakpárkány lámpák
Gyártó DFTP by Nordlux
Ajánljuk Ablakpárkány lámpák DFTP by Nordlux

Asztali világítás Takai textilből és márványbóla következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Teljes Asztali világítás Takai textilből és márványból termékleírás

Sofie Lefèvre tervező ikonikus Takai asztali lámpáját az építészeti brutalizmus ihlette, ahol az anyag, a textúra és a tapintás a legfontosabb. A lenyűgöző, világos szövetből készült lámpabúra szinte lebegni látszik a tömör barna márványból készült talapzat felett. A Takai egy gyönyörű statement darab, amely arra hívja fel a figyelmet, hogy sokféle szögből nézzük. A barna márvány, a vászon és a fényezett sárgaréz kombinációja egy nagyon lágy és meleg formanyelvet képvisel.

A feny24.hu webáruházban a ablakpárkány lámpák kategóriából a Asztali világítás Takai textilből és márványból) terméket 169 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

DFTP by Nordlux

Gyakran ismételt kérdések a Asztali világítás Takai textilből és márványból kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali világítás Takai textilből és márványból?

A Asztali világítás Takai textilből és márványból terméket 169 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali világítás Takai textilből és márványból terméket?

A Asztali világítás Takai textilből és márványból terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali világítás Takai textilből és márványból raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali világítás Takai textilből és márványból Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali világítás Takai textilből és márványbólEAN kódja?

A Asztali világítás Takai textilből és márványból termék EAN kódja: 5704924014581

Még több terméket keresél a dftp by nordlux gyártótól?

Katalógusunkban az dftp by nordlux márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb dftp by nordlux termékeinek kínálatát.