Asztali lámpák
Ablakpárkány lámpák
Gyártó Nordlux
Ajánljuk Ablakpárkány lámpák Nordlux

Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Teljes Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna termékleírás

A Lilly Marble egy kortárs art deco dizájnú asztali lámpa. Alja valódi márványból, gömb alakú ernyője szájjal fújt üvegből készült. Mind az alap, mind az ernyő lámpatestenként változhat, mivel a márvány természetes termék, az üveg pedig szájjal fújt.

A feny24.hu webáruházban a ablakpárkány lámpák kategóriából a Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna) terméket 33 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Ablakpárkány lámpák,

Nordlux

Gyakran ismételt kérdések a Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna?

A Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna terméket 33 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna terméket?

A Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barnaEAN kódja?

A Asztali világítás Lilly Marble márványalap, barna termék EAN kódja: 5704924012303

Még több terméket keresél a nordlux gyártótól?

Katalógusunkban az nordlux márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb nordlux termékeinek kínálatát.