Asztali lámpák
Gyártó Leuchten Direkt
Ajánljuk Asztali lámpák Leuchten Direkt

Asztali világítás Green Tribu papírbúrávala következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Teljes Asztali világítás Green Tribu papírbúrával termékleírás

A Green Tribu asztali lámpát egy fából készült, kerek, függőleges gerenda jellemzi, amely egy fekete lakkozott vasból készült talapzaton trónol. A szürkésbarna papírernyő, amely egy E27-es izzó foglalatát rejti (nem tartozék), egy rövid, szintén fából készült karon lóg le róla.

A feny24.hu webáruházban a asztali lámpák kategóriából a Asztali világítás Green Tribu papírbúrával) terméket 49 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák,

Leuchten Direkt

Gyakran ismételt kérdések a Asztali világítás Green Tribu papírbúrával kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Asztali világítás Green Tribu papírbúrával?

A Asztali világítás Green Tribu papírbúrával terméket 49 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Asztali világítás Green Tribu papírbúrával terméket?

A Asztali világítás Green Tribu papírbúrával terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Asztali világítás Green Tribu papírbúrával raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Asztali világítás Green Tribu papírbúrával Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Asztali világítás Green Tribu papírbúrávalEAN kódja?

A Asztali világítás Green Tribu papírbúrával termék EAN kódja: 4043689995188

Még több terméket keresél a leuchten direkt gyártótól?

Katalógusunkban az leuchten direkt márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb leuchten direkt termékeinek kínálatát.